O mnie

Kamila Nietrybowska

lekarz medycyny estetycznej,

specjalista medycyny rodzinnej

Jestem lekarzem z zawodu i zamiłowania. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. W 2019r. zdając Państwowy Egzamin Specjalizacyjny otrzymałam tytuł specjalisty medycyny rodzinnej. W tej dziedzinie spełniam się sprawując opiekę nad dziećmi i dorosłymi w dwóch wrocławskich praktykach lekarzy rodzinnych. Mam też wykształcenie artystyczne i zamiłowanie do sztuki. Połączeniem moich dwóch pasji – medycyny i sztuki jest medycyna estetyczna. Wartościami, na których skupiam się w pracy jest przede wszystkim naturalność i piękno.

Swoją wiedzę i umiejętności praktyczne regularnie poszerzam i udoskonalam uczestnicząc w lokalnych i ogólnopolskich kongresach i szkoleniach.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego zabiegu?

Umów się na konsultację lekarską

Konsultacja lekarska

Konsultacja lekarska w medycynie estetycznej ma na celu zapoznanie się z problemami i oczekiwaniami Pacjenta oraz informowanie o możliwych sposobach uzyskania pożądanego efektu. Ważnym elementem jest też przedstawienie Pacjentowi możliwych efektów ubocznych zabiegu oraz porada estetyczna.  Po uzyskaniu aprobaty Pacjenta ustalam plan zabiegu oraz ewentualne dalsze etapy leczenia. Staram się przy tym, by zabieg był jak najbardziej efektywny, a zarazem bezpieczny i spełniał oczekiwania Pacjenta. Oferuję swoją poradę i pomoc także po zabiegu.